Jdi na obsah Jdi na menu
 


Křeček a focení

10. 12. 2012

Když si fotíte  svého křečka či křečici a kladete si  někdy otázku  ,,neuškodí mu blesk ???" .,,neublížím mu ???? "    .  

 Jestliže   ANO   tak nejste jediní :-)   .  Já jsem se taky dříve obávala , protože když jsem si vyfotila  Eddinku a s bleskem tak mi přišla zmatená a omámená ( malinko jako by i slepá ) . Ale pan veterinář mi pak řekl že křečkům blesk neuškodí a nemůžou oslepnout . 

Pokud by jste se  ještě   chtěli na cokoliv zeptat tak mi napiště komentář a já vám s radostím moc ráda odpovím :-)   .          S pozdravem Eddie :-)

 

 

Na vaše přání :

Přišel mi komentář že by bylo hezké kdyby tady bylo i jak fotit křečka aby nebyl rozmazán a na jakém pozadí ho fotit . A tak zde to máte :-)

1.Jestliže chcete aby vaše fotky křečka či křečice nebyli rozmazané :

Křečka nemůžete jen tak zastavit na povel jako například psa . Musíte na svém fotoaparátu zaostřit a když nemude v pohybu ( doporučuju ho nějak zaujmout třeby na jeho oblíbený pamlsek ) .

2. Na jakém pozadí se má fotit ??? :

Záleží jakou barvu má váš křeček či křečice . Pokud má světlou tak foťte na tmavém pozadí a pokud ho máte tmavšího jako já tak foťte na světlém pozadí ( můžete vidět ve fotogalerii ) 

Když tak se ptejte přes email nebo mi pište  komentáře :-) .

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

jen jestli bys mohla...

(venda, 19. 12. 2012 11:50)

Jen jestli bys mohla, dáš sem i návod, jak máme křečka fotit třeba, aby se nám nehýbal, nebo na jakém pozadí ho máme fotit?
venda

Re: jen jestli bys mohla...

(Eddie, 19. 12. 2012 15:22)

Dobře pokusím se :-)

Re: Re: jen jestli bys mohla...

(venda, 21. 12. 2012 21:10)

Četla jsem si to je to dobré!:)) Dík žes to tam dala!